Mountain Houses Premium Koscielisko

Mountain Houses Premium Koscielisko jsou dva samostatné a prostorné apartmány nedaleko města Zakopané. Pokud hledáš prostorné ubytování pro celou rodinu či skupinu přátel, tak jsi tady správně. V apartmánech tě čeká rodinná atmosféra, prostor pro odpočinek, dech beroucí výhledy na Tatry a nejvyšší standart ubytování. 

Apartmány jsou vytvořeny v moderním stylu s tradičními horskými elementy. Ihned po příchodu do obývací místnosti si zamiluješ jedinečný výhled na Tatry i majestátní Giewont. V budově se nachází pouze 2 apartmány, které mají kolem sebe i dostatečnou a klidnou zahradu určenou nejen pro relax, ale i posezení u grilu. V celém objektu (2 apartmánech) lze ubytovat až 16 osob, ubytuješ zde celou rodinu či skupinu přátel v jednom místě.  

blank

blank Mountain Houses Premium Koscielisko

blank Szeligówka 29, Kościelisko

blank +48 803 818 820

blank info@mountainpremium.pl

blank www.mountainpremium.pl

Mountain Houses Premium Koscielisko 

Mountain Houses Premium a okolí

Apartmány leží na území obce Koscielisko. Jedná se o klidné, až obrázkově nádherné místo na úpatí Tater. Ne nadarmo se říká, že se jedná o jedno z nejkrásnějších horských oblastí v celém Polsku. Srdce regionu podhale, kde obyvatelé uchovávají a lpí na lokálních a regionálních tradicích. Koscielisko je místo, kde nejkrásněji zní horalské písně, absolvují se tradiční vyjížďky na saních a zažije zde člověk nefalšovanou atmosféru regionu Podhale. Zde každý zažije dovolenou v horách, kterou ani z daleka nečekal. 🙂

Ubytování je v klidné části Koscieliska, ale i tak není problém se pohybovat po okolí pěšky či za pomoci autobusové dopravy. V dochází vzdálenosti pár minut je nejen na výběr 2-3 restaurací ve stylu tradiční krčmy, ale i obchod či autobusová zastávka. Pro ty, kteří preferují přepravu autem, je to pár minut jízdy do centra města Zakopaného. V obrácenou stranu se po chvilce jízdy dostane každý do doliny Koscieliska či Chocholowska. V blízkosti ubytování se nachází i malý vlek pro naučení jízdy na lyžích. Pár minut jízdy autem se nachází velký ski areál Polana Szymoszkowa.

Vřele doporučuji ubytování v této lokalitě, kdy jsou k vidění všechny krásy tohoto regionu a trochu větší klid díky odlehlosti centra města. 🙂