Ubytování Zakopané

Ubytování dle lokaliky

Ubytování Zakopané – Jakou lokalitu vybrat?

Další z častých dotazů na ubytování Zakopané je: „Jakou máme zvolit lokalitu ubytování?“ Ještě záludnější otázka, než ta první. 🙂 Zakopané a horská turistická lokalita kolem je poměrně malá a dá se v ní snadno orientovat. Cesty jsou zde v dobré kondici i v zimním období a záleží na každém z nás, co preferuje více. 🙂 Najde se zde ubytování v centru města Zakopané, díky tomu jsou snadno dostupné obchody, restaurace a bary. Také se dá jednoduše pomocí místní dopravy dostat do hor či dolin v okolí. Někdo jiný zase preferuje ubytování na samotě u lesa a bude hledat vzdálenější lokalitu a pohybovat se pomocí auta. V tomto případě nám přibude starost s parkováním. V hlavní letní i zimní sezóně se někdy volné bezplatné místo hledá hůře. Ovšem placených parkovišť a ukazatelů k nim je všude dostatek.

Další možností je hledat ubytování v blízkosti horských dolin či termálních akvaparků, které se chystáme navštívit. Szaflary, Chocholow, Bialka Tatrzanska či Bukowina Tatrzanska nabízí hodně možností ubytování. Z těchto lokalit jsou snadno dostupné i hory a člověk se někdy vyhne zácpě, která se tvoří přímo ve městě Zakopané. Výběr lokality je na preferencích každého z nás a taky na tom, jaké ubytování se člověku líbí.

 

Ubytování Zakopané a okolí

Ahoj 🙂 ,velmi často dostávám otázku: „Kde a v jaké lokalitě mám hledat ubytování?„. Na tuto vcelku jednoduchou otázku už neexistuje tak jednoduchá odpověď. Mou nejlepší odpovědí bylo vytvořit tento katalog pod názvem: Ubytování Zakopané a okolí, kde budu uveřejňovat ubytování, které jsem sám navštívil či jsem osobně ověřil, že vše na fotkách odpovídá realitě. 🙂 Ubytování jsou tříděné podle lokality, ve které se nachází. Na konci stránky přidám pár tipů, jak volit lokalitu podle plánů. 🙂