Szalas Jodlowe Izby

Szalas Jodlowe Izby leží na samotném okraji borovicového lesa s vůní pryskyřice. Nejen to místo, ale i domek si člověk zamiluje na první pohled. V chatě, která vypadá jako bývalá pastýřská salaš najdeš naprostý klid a poznáš způsob života v horách. Velmi snadno zde zapomeneš na realitu a budeš si užívat jen přítomného okamžiku. Pod modrým nebem regionu Podhale čas plyne naprosto jinak. Vzduch je zde čerstvý a  čistý. Ticho je rušené pouze nekonečnými ptačími koncerty, které nikdy nekončí. Přijď si užít toho klidu a poznat další kousek regionu Podhale. 

V té malé oáze horského tradičního ubytování se pohodlně vyspí až 6 osob. Ideální příležitost vzít své blízké a vyrazit na nezapomenutelný odpočinek a dovolenou. Szalas Jodlowe Izby se nenechá zahanbit ani ve vybavení. Najdeš zde kromě přírody na dosah ruky i dřevěný altán k posezení u krbu a grilu, velkou vybavenou terasu přímo u domu a houpačku pro dokonalý relax. 

blank

blank Szalas Jodlowe Izby

blank ul. Pod Grapą 25a, Białka Tatrzańska

blank +48 781 295 687

blank zoe07@interia.eu

Szalas Jodlowe Izby na fotkách

Szalas Jodlowe Izby a její okolí

Chata je umístěna v naprosto klidném horském prostředí na kraji lesa v městečku Białka Tatrzańska. V přízemí domečku je velký obývací pokoj, vybavená kuchyně, prostorná jídelna, jedna z ložnicí a dvě koupelny se sprchovými kouty. Vybavení celého domu včetně kuchyně je nadstandardní a nebude zde člověku nic chybět. V prvním patře se nachází dvě ložnice s velkými lůžky.

Białka Tatrzańska je malé městečko či spíše malebná víska, kterou není třeba pro velké množství lyžařských areálu a jejich oblíbenosti představovat. I přes značnou oblibu toho místa a zde člověk často potká domorodé horaly a obyvatele, kteří velmi rádi vyprávějí své příběhy. I díky loajálnosti domorodců zde člověk poznat a ochutnat tradice hor bez davů lidí, které jsou v Zakopaném.

V bezprostřední blízkosti ubytování se nachází lyžařský vlek s 300m dlouhou trasou. O 2 kilometry dále leží velké lyžařské středisko Kotelnica Białczańska, která je skutečným rájem pro milovníky zimních sportů s více než 14 kilometry sjezdovek, snowparkem a běžeckými stopy. Vedle lyžařského areálu leží i termální lázně Termy Bania. Restaurace i obchody jsou zde také k dispozici. 🙂