Domek u Gochy

Domek u Gochy se nachází na jižním svahu hřebene Gubalowky na polaně Pajakowka. Odtud je nádherný výhled na celé panorama Tater,  městečko Koscielisko a Zakopané. Chata se nachází v centru zeleně mezi spoustou stromů a luk dostatečně daleko od městského ruchu. Díky tomu si může člověk užívat zpěvu ptáků či šustění stromů. Chata je vhodné nejen pro relax na terase s výhledem, ale i aktivní dovolenou. Ačkoliv jsou Tatry přes celé údolí, v okolí se nachází lyžařská sjezdovka přímo u ubytování a spousta turistických tras.

blank Domek u Gochy

blank Polana Pająkówka ​obok 11, Kościelisko

blank +48 698 925 985

blank agatatrebunia@gmail.com

blank www stránka ubytování

Domek u Gochy na fotkách

Domek u Gochy popis a okolí

Domek se nachází na výhodném místě pro výlety po okolí Tater s nádhernými výhledy na celé panorama. Domek leží nedaleko hlavní stezky na hřebenu Gubalowky a okolí je plné stezek na odpolední procházku ať už dolů do města či po okolních lesech. Příjezdová cesta nedaleko chatky zaručuje snadnou dopravu i autem mimo vytížené úseky cest. Z ubytování na hranici národního parku to je necelých 10 minut jízdy autem. Mým doporučením je vypravit se na procházku kolem místa Butorowy Wierch, kde je mnohem méně turistů a větší klid než na samotné Gubalowce. 🙂 Na konec článku přidávám mapku s doporučenou procházkou.

Chatka je koncipována maximálně pro 8 lidí a má dvě samostatné patra. Každé patro má svou vlastní koupelnu a vybavený kuchyňský kout. V přízemí chatky se nachází velká ložnice s manželskou postelí, kuchyňský kout s vnitřním i venkovním posezením na terase s nádherným výhledem na panorama polských Tater. V horním patře se nachází uzamykatelná ložnice s manželskou postelí, společenský prosto s rozkládací sedačkou na spaní. Také je zde balkón s výhledem na Giewont. Celý areál kolem chatky je oplocený s vlastním parkovištěm, velkou zahradou, grilem a hřištěm pro děti.