Agroturistika U Jasia, Bańska Niżna

Malá a klidná horská vesnička Bańska Niżna se nachází nedaleko dvou termálních akvaparků Szaflary a Gorący Potok. Přičemž pension U Jasia leží necelých 600 metrů od těchto areálů a přitom dostatečně daleko, ať je zde naprostý klid pro odpočinek. V penzionu jsou pokoje pro 2, 3 i 4 osoby, také se lze s majiteli domluvit a pronajmout si celý penzion pro účely oslavy či rodinné dovolené. 

V příjemném prostředí čas utíká jako voda, vše si lze ještě zpříjemnit posezením na zahradě u grilu, skotačením na trampolíně či procházkami po klidném okolí. Je zde taky plně vybavená kuchyňka a jídelna. V případě zájmu, se dají domluvit naprosto výborné snídaně s lokálními a tradičními potravinami v tomto kraji. Při cestování se psem do tohoto penzionu nemusíš mít žádné obavy, jsou zde pet friendly a pro případ výletů do míst, kam se s pejskem nemůže, mají zde velké a prostorné kotce.

blank

blank U Jasia – Agroturistika 

blank Topory 48, Bańska Niżna

blank +48 501 631 327

blank pokoje_banska@wp.eu

blank www.ujasia.com.pl

Penzion U Jasia na fotkách

Agroturistika U Jasia a okolí

Ačkoliv se nacházíme pár kilometrů od Zakopaného, tak se nemusíme obávat o to, že zde zažijeme nudu. Dobré umístění ubytování nám zaručuje snadný přístup nejen do již zmiňovaných akvaparků, ale i pro výlety po širokém okolí. Velmi snadno se dá vyhnout frekventovaným hlavním tepnám a snadno vyrazit k Tatranskému národnímu parku či do oblasti Bukowiny Tatrzanské. Jen přes „kopec“ leží dolina Chocholowska s dolinou Koscieliska a snadno se zde přijede po vedlejších cestách.

V blízkém okolí se také nachází kavárna, obchod s potravinami, kostel či autobusová a vlaková zastávka. Tyto dva způsoby jde využít pro obohacení výletu do Zakopaného a usnadnit si strasti s parkováním v samotném centru. V zimním období je ubytování strategicky výhodné pro dojezd na sjezdovku, lze vybírat z různých velikostí areálů či náročnosti sjezdu.