Pokoje Stanek

Velmi útulný a pěkný penzion s názvem Pokoje Stanek se nachází přímo na sjezdovce ski areálu Małe Ciche. Naprosto dokonalá lokace pro každého milovníka zimních sportů. Zde můžeš dojet ze sjezdovky téměř až do pokoje. 😀 Mimo zimní sezónu se jedná o velmi klidné a fajn ubytování s možností posezení v zasklené pergole s grilováním. Okolí ubytování již patří do národního Tatrzanského parku a může se zde člověk kochat nádhernými výhledy na hory či život pod štíty Tater. 

blank Pokoje Stanek 

blank Małe Ciche 82 D

blank +48 600 048 525

blank www.pokojestanek.pl

Pokoje Stanek na fotkách

Penzion Pokoje Stanek a okolí

Pokoje Stanek jsou vhodné ubytování nejen pro samostatnou rodinu, ale i pro skupinu přátel, kteří si chtějí užít horského prostředí. Již v začátku textu jsem zmiňoval zasklenou pergolu, sjezdovku hned na hranici pozemku ubytování, tak dále se zde najde i velká prostorná jídelna s krbem, prostory s dětskou hernou či kulečník a fotbálek. Penzion leží v obci Małe Ciche, kde je mnohem menší turistický ruch a při podvečerní relaxaci člověka ruší pouze zvuk traktoru z protějšího kopce nebo bučící kráva.

Ačkoliv se penzion Pokoje Stanek nachází mimo hlavní turistické centra, nic zde člověku nechybí. Necelých 10 minut chůze od ubytování se nachází veškerá vybavenost, kterou potřebuji ke klidné dovolené. Obchod, kavárna, cukrárna, 3 restaurace či autobusová zastávka. Mimo lyžování v zimním obdobím je tato lokalita dokonalá na klidné procházky po okolí s výhledy na Tatry. První z vyhlídkových míst se nachází hned nad penzionem, kdy stačí dojít na polanu Zgorzelisko, která je u horní stanice lanovky. Další z nádherných míst v okolí je Tarasówka, která je vyhledávána pro pozorování Tater. Výhledy jsou zde jako na dlani. Další z možností je projít se kolem místního potoku, kde v horkých dnech je možnost i posezení u malého splavu. Zde se dají namočit nohy či se i koupat. Ovšem kreativitě se meze nekladou a cestiček pro klidné procházky je zde hodně a každý si zde užije klidu. 🙂