Apartmány Bory 6a Zakopané

Apartmány Bory 6a jsou ideálním místem pro rodinou dovolenou či cestování skupiny přátel. Jedná se o apartmánový dům s 10 moderními prostornými apartmány. Celý dům leží v části města Zakopané nazývané Jaszcurówka. Jedná se o klidný okraj města na samotné hranici města s národním Tatranským parkem. Moderní apartmány nabízejí plně vybavené kuchyňské kouty, vybavené koupelny a prostorné pokoje.  Z balkónů v ubytování je pěkný výhled na vrchol Nosal, který svým vzhledem dominuje této oblasti hor.

Během svého pobytu se můžeš s ubytováním domluvit na snídaních servírovaných přímo do apartmánu či na obědu v restauraci, která se nachází 50 metrů od ubytování. Díky podzemním garážím v ubytování bude i v zimním období parkování jednoduché bez zdlouhavého ometání sněhu. 🙂 

Apartmány Bory 6a

blank Apartmány Bory 6a

blank ul. Jaszczurówka-Bory 6a, Zakopane

blank +48 607 844 000

blank biuro@bory6a.pl

blank www.apartamenty-bory6a.pl

Apartmány Bory 6a na fotkách

Apartmány Bory 6a a jejich okolí

Ubytování se nachází na samotné hranici národního parku v klidné části horského městečka Zakopané. Díky tomu si zde člověk užije nejen klidu hlavního ruchu, ale i bez zbytečného popojíždění má na dosah hory. V těsné blízkosti se nachází dřevěná kaple Jaszcurówka. Ačkoliv se jedná o snadno dostupné místo, každý zde najde chvíli klidu a může se podívat na to klasickou horskou architekturu skloubenou s kaplí. Ihned za touto kapličkou se nachází první z možných vstupů do národního parku. Druhou možností je využití autobusové přepravy, která v této oblasti jezdí velmi často a popojet k některému z dalších vstupů do parku. Třetí z možností je cca 10-15 minut chůze od ubytování a tím je místo Kuźnice, kde se otevírá nepřeberné množství turistických tras. Díky tomu se snadno člověk dostane na Kasprowy Wierch, Wielki Giewont či na Kondratowu kopu.

Zde přikládám kratší a jednoduchou procházku, která ovšem neztrácí své kouzlo a začíná kousek u ubytování na vrchol Nosal a polanu Kopienec: