Apartmán Białczański Sen

V pohádkovém městečku Białka Tatrzańska leží apartmánový dům, kterého je součástí tento apartmán. Apartmán Białczański Sen je ideální volbou pro aktivní odpočinek v podhůří Tater. Necelých 400 metrů od ubytování je lyžařský vlek Kaniówka a necelých 5 minut jízdy největší lyžařský areál v širokém okolí. Komplex Kotelnica je současně u velmi oblíbených Termy Bania. Součástí apartmánového domu je SPA centrum s bazénem, vířivkou a saunou, který je k dispozici hostům.

blank Apartmán Białczański Sen

blank Kaniówka 31C, Białka Tatrzańska

blank +48 600 405 267

blank Web Białczański Sen

Apartmán Białczański Sen na fotkách

Białczański Sen a jeho okolí

Białczański Sen je moderní a plně vybavený apartmán pro dokonalý odpočinek v podhůří hor. Kapacita je určena maximálně pro 4 osoby. Jsou zde 2 velké pohodlné manželské postele, plně vybavený kuchyňský kout a prostorná koupelna se sprchovým koutem. Pro pohodlí při celém pobytu je zde vytvořeno maximum. 🙂

Komplex leží v klidnější části turistické oblasti a člověk se zde vyhne zácpám či přeplněným turistickým místům v okolí. Ať už zde zvolíš letní či zimní dovolenou, vždy bude co dělat. V zimním okolí mohu tuto oblast doporučit všem milovníkům zimních sportů i těm, kteří si chtějí užít horký bazén a výhled na zimní krajinu. Kousek od ubytování je 5 lyžařských areálů, běžkařských tras či i ledová plocha na bruslení. Z lyží na dobré jídlo a potom relaxovat zbytek dne v blízkých termálech.

Pro letní dovolenou se z této lokace stává strategické místo pro výlety po širokém okolí ať už autem, na kole nebo pěšky. Navštívit se dá nejen horská oblast Tater, ale i zajímavé místa v okolí. Tipy na tyto místa najdeš zde ve článku. Dalším z míst, které stojí za návštěvu je Czorsztýnské jezero či Pieninský národní park nad jezerem. Také za úvahu stojí Gorczanský národní park se známým vrcholem Turbacz. Z těchto míst se dá pozorovat nádherné výhledy na celé panorama Tater a zažít jedinečných chvil při východu či západu slunce. Ačkoliv člověk přijede na dovolenou pod Tatry, nemusí se soustředit pouze na tuto horskou oblast a může využít i širokou síť cyklostezek a vyrazit zde na aktivní cyklistickou dovolenou, při které nejlépe pozná okolí a místní tradice.