Apartmány Cubrynka Zakopané

Apartmány Cubrynka jsou nově postavené apartmány v blízkosti hor. Cubrynka nabízí 6 apartmánů, které jsou postaveny a vybaveny v zakopanském architektonickém stylu v kombinaci s moderními prvky. Naprosto dokonale si pohráli s detaily apartmánů, které charakterizují slova minimalismus a přítulnost. 🙂 Jedná se o jedinečné místo, které je plné pozitivní energie. Veškeré dřevěné a stolařské prvky, které jsou k vidění v apartmánech Cubrynka, vytvořil z lásky a vášně ke dřevu sám majitel. Ve výzdobě je brána velká pozornost na každý detail. 🙂 V budově Cubrynky je i lezecká stěna, kde je taky dbáno na preciznost a hlavně bezpečnost díky hrubým ochranným matracím. Také zde najdete lyžárnu pro úschovu výbavy, sušičky bot a prádelnu s veškerým vybavením. Také zde mysleli na děti a vytvořili dětský koutek. Vybavení a vzhled apartmánů je jedinečný. Dělali zde vše pro to, ať se v jakémkoliv ročním období zde cítíte dobře a užijete si svůj pobyt na maximum. 🙂

 

blank Apartmány Cubryna

blank ul.Paryskich 8C, Zakopane

blank +48 503 328 878

blank cubryna@cubryna.pl

blank www.cubryna.pl

Willa Cubryna na fotkách

Apartmány Cubrynka a jejich okolí

Apartmány Cubrynka jsou umístěny na jednom z nejkrásnějších míst v Zakopaném. Nachází se cca 300 metrů od oblíbené turistické stezky s výhledy do všech směrů.Díky dobrému umístění jsou snadno dostupné i lyžařské areály v okolí, Kużnice s  lanovkou na Kasprowy Wierch či samotné centrum města s ulicí Krupowki. Také se zde nachází akvaparky, které stojí za to navštívit.

Nejbližší akvapark se nachází v Zakopaném a je cca 2,2 km od ubytování. Termální koupaliště termy Bukowina jsou cca 14,5 km a termy Białka 22,5 km od ubytování. V blízkosti se nachází i lyžařské areály Nosal, Harenda, Pardałówka Ugory či Koziniec. Na druhé straně městečka Zakopaného se nachází areál Polana Szymoszkowa či o kousek dál ski Witow.

Srdečně Vás zvou příjemní majitelé na nezapomenutelný pobyt v polských Tatrách.