Sielski Zakątek Zakopané

Sielski Zakątek je jedinečné místo vytvořeno s vášní a láskou ke dřevu a jedinečným interiérům. Sosutředění se na detail a pozornost při péči během pobytu umožnilo vytvořit odpočinkové místo pro ty, kteří se chtějí nadechnout v horském prostředí a odpoutat se od každodenního života. V ubytování udělají vše co je v jejich silách, ať je pobyt co nejpříjemnější a čas utíkal co nejpomaleji. Pohostinnost a pozornost ke každému detailu napomůže k uchování vzpomínek na Sielski Zakątek. Velice příjemní majitelé tím sázejí na to, že se budete rádi vracet do jejich ubytování.

Pokoje ubytování jsou stylizované do regionálního stylu s moderními prvky vybavení. Každý pokoj je vybaven velkou manželskou postelí, vlastní koupelnou a také nezapomenutelným výhledem na horskou krajinu. 🙂 Pokoje v kategorii LUX jsou vybaveny i malou kuchňkou. Osvětlené parkoviště je samozřejmostí u penzionu. Ubytování Sielski Zakątek je umístěno v klidnější části městečka Zakopané. V jeho okolí jsou k dispozici nejen výborné restaurace, ale i obchody či autobusová zastávka.

Sielski Zakątek

blank Sielski Zakątek

blank Pardałowka 4, Zakopane

blank +48 530 332 688

blank rezerwacja@sielskizakatek.com

blank www.sielskizakatek.com

Sielski Zakątek na fotkách

Sielski Zakątek a jejich okolí

Ubytování je umístěno v klidnější části městečka Zakopané. V jeho okolí jsou k dispozici nejen výborné restaurace, ale i obchody či autobusová zastávka. Nedaleko ubytování se nachází lažařské centrum Nosal. Pro všechny výlety do hor či termálů má člověk strategicky výhodnou pozici a vyhne se zácpám.

Do centra města, Kużnice či k areálů skokanskými můstků Wielka Krokiew to jsou necelé 2 kilometry. Všude se pohodlně dostane člověk pěšky krásnou 20-30 minutovou procházkou. Přibližně 1,2 km je vrchol Nosal, odkud je nádherný výhled nejen na celé město Zakopané, ale i okolní vrcholy polských Tater.