Chata Drwala Zakopané

Představy o nádherném víkendu v klasické horské dřevěnici Chata Drwala se zde dokáží zhmotnit během krátkého okamžiku. Vůně dřeva, dřevěné prvky interiéru a styly tradičního horalského stylu dotváří skvělou atmosféru při odpočinkovém pobytu. Ubytování nabízí k tomu všemu dokonalou výhodu umístění v Zakopaném. Je to kousek nejen do centra města, ale i do Tatranského národního parku. Největším benefitem ubytování jsou skvělí majitelé, kteří rádi poradí, pomůžou či posedí u grilu a dobrého jídla. 🙂

blank Chata Drwala

blank Tytusa Chałubińskiego 37, Zakopane

blank +48 698 193 310

blank tnm1@o2.pl 

blank www.instagram.com/chata_drwala

Chata Drwala na fotkách

Chata Drwala a okolí

První zážitek s dřevěnkou jako je tato chata nikdy nevymažu ze své hlavy. Vůně dřeva je naprosto první věcí, která se mi vryla do paměti. Spojení s tradicí Tatranské dřevostavby ve specifickém horském stylu, vyřezávané ornamenty a zaměření i na ten poslední detail je další snadno zapamatovatelnou věcí. Třetici doplňuje to celistvé kouzlo a spojení tradic s moderním vybavením určeným pro dokonalý relax.

Grilování na zahradě? Procházka a jídlo na ulici Krupówki? Výšlap do hor? Koupání v aquaparku? Nic tady není problém absolvovat bez nutnosti použití auta. Výhodná lokalita ubytování je jeho hlavním plusem a Ty si můžeš užít svůj pobyt bez nutnosti popojíždět autem a řešit parkování. O velkou starost méně. Autobusová zastávka, obchod s potravinami i restaurace je v dochází vzdálenosti maximálně 5 minut. Už jen tyto vypsané fakta jsou hrozným plusem tohoto ubytování. Hned mě napadá mnoho míst na procházku či vycházkový okruh celým městem. Osobně mě napadá trasa, kdy vyrazím směrem ke skokanským můstkům Wielka Krokiew. Odtud pokračoval přes edukační ZOOpark stále rovně, až se napojím na ulici Krupowki. Po cestě je už mnoho příležitostí dát si dobrou kávu, zákusek či jídlo. Krupowki projdu až dolů na Gubalowku, kde podle času budu zvažovat o návštěvu vrcholu s vyhlídkovými místy. Odtud se vydám zpátky přes park Rówień Krupowa, kde se zastavím u dřevěného nápisu Zakopane s výhledem na Giewont a přes park budu pokračovat až k ubytování. Toto je můj návrh na příjemnou procházku a poznání hlavních částí města Zakopaného. Kreativitě se samozřejmě meze nekladou a mnohem lepší je se rovnou podívat do mapy a naplánovat si vše sám: