Tatrovia Zakopané

V rodinných apartmánech Tatrovia Zakopané si každý užije svůj pobyt v moderních a zrekonstruovaných apartmánech. Zářivě čisté a pohodlné interiéry a zařízení dokáže vyšperkovat pobyt na úpatí hor na jedničku. Apartmány se nacházejí v klidné a krásné oblasti Zakopaného s výhledem na Giewont či stezku pod Reglami. V okolí apartmánu lze v sezóně pozorovat stádo pasoucích se oveček, zakoupit si čerstvý sýr přímo v salaši u bači.

Skvělá poloha zaručuje nejen dostatek klidu, ale i snadnou dostupnost do centra města. Na ulici Krupowki je to pěšky pouze 1000 metrů. Vstup do národního parku je ještě blíže. Dolina Strążyska či Dolina Białego je co kamenem dohodíš od ubytování. V ubytování je samozřejmostí Wi-Fi, parkoviště přímo u domu, hřiště na volejbal či badminton. V zalesněné části pozemku je posezení s ohništěm a je to oáza klidu.

Tatrovia Zakopane

blank Tatrovia Zakopane

blank ul. Droga Do Daniela 1C, Zakopane

blank +48 662 827 382

blank podszczytami@gmail.com

blank www.tatrovia.pl , www.podszczytami.pl

Tatrovia Zakopane na fotkách

Tatrovia Zakopane – rodinný přístup k hostům

Během pobytu může člověk využívat slevových poukazů v restauracích, bazénech či atrakcích díky aplikaci Karta Tatrzanska. Řekni si o tuto kartičku a naskenuj si ji do mobilu.

Majitelé také nabízejí možnosti placené soukromé dopravy na turistické místa, vlak či letiště v Krakově. Velmi rádi se domluví a pomohou zařídit lyžování na sjezdovce, výlet na Mořské Oko, hrad a jezero v Czorsztynu či plavbu na řece Dunajec. Vždy jsou k dispozici a velice rádi pomohou naplánovat a zařídit jakýkoliv výlet po okolí.

Tatrovia Zakopané nabízí soukromé moderní apartmány nejen pro rodinu, ale i skupinu přátel na strategicky výhodném a snadno dostupném místě v Zakopaném. V blízkém okolí se nachází tradiční krčmy, obchod s potravinami či i autobusová zastávka s pravidelnou linkou. Za sebe doporučuji tyto apartmány pro klidnou dovolenou na úpatí hor s nádherným výhledem, snadnou dostupností bez kolon či širokou možností aktivit v okolí i odpočinku přímo v areálu ubytování. 🙂

Srdečně Vás zvou k pobytu majitelé ubytování Tatrovia Zakopane.