Witkówka Apartmány​ Witów

Witkówka Apartmány jsou snem každého, kdo touží po klidu a naprostém klidu od ruchu dnešní uspěchané doby. Zde člověk slyší pouhé zvuky venkova a okolní přírody. Apartmány tak kloubí naprostý klid a současně moderní vybavení pro dokonalý odpočinek i v místní malé SPA části. Klid na malé polaně uprostřed lesů a horským potokem Czarny Dunajec. Takto si představuji dokonalý týdenní odpočinek s možností toulat se po okolí či vyrazit do hor, které jsou na dosah ruky. 🙂

blank Witkówka Apartmány

blank Witów 268a, Witów

blank +48 506 991 777

blank rezerwacje@witkowka.pl

blank www.witkowka.pl

Witkówka Apartmány na fotkách

Witkówka Apartmány​ a jejich okolí

Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak mám nejlépe tyto apartmány popsat a stále jsem nemohl najít vhodné slova. Popsat tak příjemné místo, které působí rodinnou atmosférou, klidem a dokonalým místem pro odpočinek snadno nejde. Tohle se musí prostě zažít. Apartmány kloubí místní architektonický styl s moderními prvky, vše je zde vybaveno a je myšleno i na poslední nejmenší detail. Zde člověku nechybí vůbec nic. Jen místní servírovaná kuchyně, která je díky lokaci trochu vzdálená. Ovšem vše dokáže nahradit vybavená kuchyňka či zastavit se na jídlo při výletech po okolí. 🙂 K dispozici jsou 3 apartmány. Dva z nich jsou koncipovány pro 4 osoby, třetí je až pro 7 lidí.

Blízké okolí jsem se už snažil popsat v předchozích řádcích. Apartmány se nachází v městečku Witów, které je v zimě vstupní bránou k úpatí hor. Nachází se zde lyžařské středisko s překrásnými výhledy na Tatry. Chochołowskie Termy jsou jen o pár minut jízdy autem dál.Vstup do doliny Chocholowska je pouhých 2,5 kilometrů a dá se to vycházkovým tempem zvládnout pěšky za 30 minut. Také se dá krásnou procházkou přes pastviny a lesy dojít až na Butorowy Wierch. Během této procházky člověk narazí na mnoho krásných míst a většinu cesty se dá kochat výhledy na Tatry. 🙂 Zde přikládám mapu k této procházce, jde to naplánovat i jako okruh přes lesní cesty, které neukazuje turistická mapa jako oficiální stezku: