Ziebowe Domki

Chata Ziebowe Domki je jedinečnou a nově postavenou chatou v regionu Podhale, kde se dokáže pohodlně ubytovat až 16 lidí. Chata stojí v městečku Chochołów, které je blízko hor i Zakopaného, ale je zde mnohem větší klid od turistického šumu. Chocholowské Termy leží jen 3 km od této chaty a je to skvělým výchozím bodem nejen pro odpočinek, ale i výpravy do hor. Architektonický styl zde připomíná horalské tradice spojené s moderními potřeby dokonalého odpočinku a dovolené. 🙂 

blank Ziebowe Domki

blank Chochołów 246C, Chochołów

blank +48 882 914 098

blank ziebowedomki@gmail.com

blank ZieboweDomki

Ziebowe Domki na fotkách

Ziebowe Domki a okolí

Dostatečně daleko od velkého ruchu turistické oblasti, ale současně blízko všem zajímavým místům v této oblasti. Takto se dá jednoduše specifikovat umístění nádherné moderní chaty, která kopíruje staré horalské tradice. Chata disponuje 5 samostatnými ložnicemi, 2 koupelnami, velkým obývacím pokojem, terasou a prostornou kuchyní s jídelnou. Pohodlně se zde ubytuje až 16 osob. V letních měsících lze také využít velkou zahradu s možností posezení a grilování na terase. Chata je vhodná pro ubytování a uspořádání rodinné oslavy či sportovně založených přátel, kteří využijí veškeré možnosti v okolí. 

Okolí této chaty je velmi klidné a disponuje s pěkným výhledem na zvedající se Tatry od doliny Chochołowské. Chata leží blízko slovenských hranic a je to skvělým východiskem pro turistické i cyklistické výlety po širokém okolí nejen polských Tater, ale i jejich Oravské části. Cyklostezky, které jsou v blízkosti chaty nabízí více než 150 km tras po širokém okolí. V zimních měsících se člověk snadno dostane i k lyžařským areálům v okolí. Veškerá potřebná vybavenost jako restaurace a obchody jsou pár minut od chaty. Také se zdá velmi snadno mimo hlavní cesty dojet do oblasti Bukowina Tatrzanska či na výlet k Mořskému oku. Díky tomu, že se vyhneme hlavním cestám vedoucích přes Zakopané, vyhneme se jakýmkoliv zácpám i v hlavní turistické sezóně.

Ukázka jednoho možného panoramatického cyklistického výletu: