Nedaleko městečka Zakopané se nachází komplex termálních bazénů Goracy Potok. Termální bazény v úzkém spojení s přírodou imitující řeku, fontány a vodopády. Ve večerních hodinách jsou bazény nasvětleny a návštěva nepůsobí blahodárně pouze pro tělo, ale i oči a mysl. Relaxovat se zde dá v horkých i mrazivých dnech díky teplotě vody od 28 do 40 stupňů.

Goracy Potok

Goracy Potok je ideální místo pro odpočinek a zrelaxování unaveného těla z hor. Geotermální voda, která napájí koupaliště, léčí téměř všechny civilazační choroby a blahodárně působí i na psychiku člověka. Termální koupaliště není pouze vodním zábavným parkem, ale je prospěšná celému organismu. Voda v termálním koupališti Goracy Potok není nijak upravována a pouze ochlazována pro použití v bazénech. Není potřeba se bát barevného zakalení vody v bazénech.

Goracy Potok – Zábava pro celou rodinu

Areál koupaliště nabízí vyžití pro celou rodinu na celý den. Velké prostratsví pro lehátka či deku jsou doplňeny stromy pro vytvoření stínu komfortu pro každého. V areálu se nachází volejbalové hřiště, dle sezóny hřiště pro vodní fotbálek, lanové centru, dvě velké dětské zóny, tobogány, sedací vany s horkou vodou a 6 velkých bazénů s různou teplotou vody. Díky mnoha četným atrakcím zde najdou zábavu naprosto všichni.

Goracy Potok

V hlavní budově se nachází dvoupatrová restaurace. V přízemí vše funguje možností výběru z hotovek a ve vrchním patře je klasická restaurace s obsáhlým menu. V letních měsících je u bazénu umístěn i gril, kde připravují místní speciality na grilu jako je grilovaný oščepek, jelito se zelím a grilovaným bramborem. Taky je v nabídce klobása, různé druhy vepřového či kuřecího masa a skvělý kvašák, který jsem si k jídlům z grilu naprosto oblíbil. Na dalších místech najdete bary, kde nabízejí nealkoholické nápoje, alkoholické drinky či pivo.

Termální koupaliště – shrnutí návštěvy

Dlouho jsem přemýšlel nad tím, jak mám sepsat tento závěr. Rozhodl jsem se, že převážně nechám mluvit fotky, které toho vystihnou mnohem více, než mé slova. Já osobně jsem si tento termální park naprosto oblíbil (seznam termálnů zde) a pobyt v horách si bez návštěvy toho parku neumím už ani představit. Díky skvělému rozložení parku a horkým bazénům je naprosto jedno, jestli je venku +30 nebo -20 stupňů. V každém počasí je pobyt v termálních bazénech Goracy potok skvělý a užije si ho člověk na plné doušky. 🙂 Jo a víkendové večerní diskotéky v bazénu taky nemají chybu. 😄😄

*Nejedná se o placenou spolupráci. Termální koupaliště Goracy Potok mi pouze poskytl profi fotografie pro účely článku. Tímto jim děkuji za fotografie. www.goracypotok.pl

blank