NABO GATO apartmán Zakopané

NABO GATO apartmán je výjimečné místo v samotném centru Zakopaného. Apartmán se nachází mezi Aqua Parkem v Zakopaném a známou ulicí Krupowki. Dokonalá pozice apartmánu pomáhá k relaxování, návštěvě města i výprav do hor. Celodenní aktivity velmi zpříjemní pohodlné vybavení apartmánu a vlastní sauna.

Vybavení NABO GATO apartmán je cíleno na pohodlí, příjemnou rodinou atmosféru a nezapomenutelný pobyt na úpatí Tater. V apartmánu je nádherná vybavená koupelna, odpočinková obývací část a plně vybavená kuchyně. Také je zde velká terasa s výhledem na Wielki Giewont, která je jak určená k dokonalým snídáním a popíjením kávy na startu dne. Apartmán mohu všemi 10 doporučit, dovolená zde bude nezapomenutelná. 🙂

NABO GATO

blank NABO GATO

blank Jagiellonskia 24B , Zakopane

blank Rezervace pomocí e-mailu

blank nabo.gato@hotmail.com

blank www.nabogatozakopane.pl

NABO GATO apartmán na fotkách

NABO GATO apartmán a jeho okolí

Velmi klidná část městečka Zakopaného dává tomuto ubytování ještě vetší kouzlo. Ačkoliv je zde je klid, ubytování se nachází přibližně 150 metrů od Aqua parku v Zakopaném. Nedaleko ubytování se také nachází veškeré občanské vybavení – obchod, restaurace, autobusová zastávka, vlakové nádráží či velký park v centru města s názvem Rówień Krupowa. Za tímto parkem se nachází samotná ulice Krupowki s centrem města.

K horám to je přibližně 30 minut chůze. Do místa Kuznice přibližně 40 minut. Tato vzdálenost se dá zkrátit využít autobusu. Nedaleko apartmánu leží autobusové nádraží, odtud jedou autobusy všemi směry jako je dolina Chocholowska i dolina Koscieliska. Také odsud odjíždí autobusy směr Kuznice, Mořské oko či do Bukowiny Tatrzanské. Doporučuji se zde pohybovat pěšky či pomocí těchto autobusů a ušetřit si strasti s hledáním parkovacích míst či placení na parkovištích.

V případě, že se člověku nechce do hor, může vyjít jen za blízký aquapark na malý hřeben a dostane se do míst Antalowka, odkud je nádherný výhled na panorama Tater, ale i na Gubalowku a její hřeben. Toto místo bývá prázdné a je vhodné pro odpočinkové procházky.