Penzion U Króla

Penzion U Króla je klidné rodinné ubytování umístěné mimo hlavní turistický ruch. Avšak stále jsou veškeré turistické místa v okolí snadno dostupné. Ubytování je položené na hranici Zakopaného a Kościeliska mezi lanovkami na Polana Szymoszkowa (vzdálené 800 metrů)  a lanovkou na Butorowy Wierch (vzdálené 150 metrů). V těsné blízkosti ubytování se nachází les a horský potok. Centrum Zakopaného je vzdálené 20 minut pomalou vycházkovou chůzí či se dá využít autobusové přepravy bez starostí s parkováním v centru. Zastávka je přibližně 200 metrů od ubytování.

Rodinná atmosféra, příjemné prostředí a skvělí majitelé penzionu připraví nezapomenutelnou dovolenou pro každého hosta. Odhodlání a péče o ubytované hosty je na denním pořádku. Pohostinnost, péče, cit pro detail a úsměv na tváři vytváří příjemné místo, kam se chce každý vracet. 🙂

blank

blank Penzion U Króla

blank Czajki 16, Kościelisko

blank +48 692 708 550

blank nocleg@ukrola.eu

blank www.ukrola.pl

Penzion U Króla na fotkách

Penzion U Króla a jeho okolí

Strategicky výhodná a klidná poloha penzionu na hranici Zakopaného a Kościeliska je vhodná pro výlety po okolí. Nutně se nemusí využívat auto a vyhledávat volné parkovací místa či využívat placených parkovišť. Pár kroků od penzionu je lanovka na Butorowy Wierch. Jedná se o starou lanovku, která v historii sloužila jedné z nejdelších sjezdovek v okolí. Bohužel tato sjezdovka byla zrušena a ustoupila moderní zástavbě. Opačným směrem se nachází areál na Polaně Szymoszkowa. Tato lanovka na hřeben Gubalowka je v téměř celoročním provozu. Také se zde nachází geotermální koupaliště, které funguje v letních měsících. V okolí se nachází také příjemné karczmy s nabídkou jídel či malé obchůdky.

Další známe turistické místa jsou nejen v dojezdu autem, ale i autobusem. Kużnice a lanovka na Kasprowy Wierch je vzdálená 7 km, stanice lanovky na Gubałowku a dolní Krupowki 2,5 km, dolina Kościeliska 5 km a dolina Chochołowska 8 km. Také se člověk může vydat na některé z termálních koupališť, které jsou v okolí.

Ubytování je i na FaceBooku: FB stránka zde.